Kriminalisztika. Általános rész. Szerk.: Dr. Garamvölgyi Vilmos, Dr. Viski László. Bp., 1961, Belügyminisztérium Tanulmányi és Módszertani Osztálya. Kiadói kopottas félvászon-kötés, a tartalomjegyzéknél ceruzás jelölésekkel.