Dr. Philipp Kálmán: Társalgási alapon szerkesztett új német nyelvtan. (Deutsche konversations-grammatik für Ungarn.) Tankönyvsorozat Gaspey-Otto-Sauer módszer. Heidelberg, 1922, Groos Gyula. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Jó állapotban.