Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 57

15972.

Rufpreis:
1 800 HUF
Finnugor témájú könyvek, 2 db: Zsirai Miklós: Finnugor rokonságunk. Budapest, 1994, Trezor Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé gyűrött papírborítóval, szövegközti fekete-fehér fotókkal, és ábrákkal illusztrálva, valamint három térképmelléklettel. A finnugorok világa. A II. Finnugor Világkongresszus tiszteletére. A magyarságkutatás könyvtára XIX. Szerk.: Nanovszky György. Budapest, 1996, augusztus 16-21. Budapest-Moszkva, 1996, Teleki László Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, a borító egyik sarkánál kisebb sérüléssel, színes fotókkal, táblázatokkal, a finnugor nemzetek zászlóival és címereivel, térképekkel illusztrálva.
15973.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Kropotkin Péter: Kölcsönös segítség mint természettörvény. Fordította Dr. Madzsar József. Bp., 1924, Népszava. Kiadói egészvászon-kötésben.
15974.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Népi kultúra - Népi társadalom. MTA Néprajzi Kutató Csoportjának évkönyve V-VI. kötet. Szerk.: Ortutay Gyula. Bp., 1971, Akadémia kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
15975.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Ortutay Gyula: A nép művészete. Bp., 1981, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.  Dömötör Tekla: A népszokások költészete. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
15976.

Rufpreis:
1 200 HUF
15977.

Rufpreis:
1 800 HUF
15978.

Rufpreis:
1 000 HUF
15979.

Rufpreis:
1 600 HUF
Ortutay Gyula(szerk.): Magyar Néprajzi Lexikon 1-5. Bp., 1977-1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15980.

Rufpreis:
6 000 HUF
Balassa Iván, Ortutay Gyula: Magyar Néprajz. Bp., 1979, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.
15981.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Lajos Árpád Este a fonóban.Budapest 1974 Népművelési Propaganda Iroda. Képanyaggal és kottákkal
15982.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Balassa Iván-Ortutay Gyula: Magyar néprajz. Bp., 1979. Corvina. Egészvászon kötésben, szakadt papír védőborítóval.
15983.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF