Nagy Béla: Fölfedezők világjárók. Híres kutatók utazásai a legrégibb időktől Amundsenig. Bp. é.n. Hajnal 239p. (szövegközti képekkel) Aranyozott, kiadói vászonkötésben, jó állapotban.