15019.
311. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Lambrecht Kálmán: A Mount Everest ostroma. A Hat világrész. Utazások és felfedezések. XVIII. kötet. Bp., 1924, Világirodalom Könyvkiadóvállalat-Weiler és Társa. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés.