15219.
311. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Gösta Montell: Mongol pusztákon keresztül. Sven Hedin előszavával. Fordította Halász Gyula. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Atheaneum. Kiadói egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval.