15005.
311. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Almásy László: Autóval Szudánba. Első autó-utazás a Nílus mentén, vadászatok angol-egyiptomi Szudánban. Dr. Cholnoky Jenő előszavával. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé foltos, kissé kopott borítóval,de belül jó állapotban.