15900.
311. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Boros Ádám: Magyarország virágtalan növényeinek határozó kézikönyve. 4. köt.: Magyarország mohái. Bp., 1953, Akadémiai. Kopott félvászon kötésben.