Hoffmann Pál: A római jog külszerü történelme és a római perjog.
Pest, 1866. Heckenast Gusztáv. 672p. A római jog történelme és institutióinak. I. kötete. Unicus! A kötetben néhol ceruzával aláhúzások. Korabeli, aranyozott gerincű, kissé sérült egészvászon kötésben.