Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. Negyedik kötet. Jomkipur vagyis az engesztelő ünnep napjára. Fordította Schön József. Bp., én. Schlesinger Jos. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon-kötés.