Mákzór imádságos könyv az év minden napjára. I. kötet: Ros-hássonó-ünnep első napjára. Magyarra fordította Schön József. Bp., é.n, Schwarz Ignácz Könyvkereskedése. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, kopottas borítóval, laza fűzéssel.