Bársony István: Visszhang. Elbeszélések. Első kiadás!
Bp. 1903. Frank... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/311/kategorien~Bucher/Bucher-Jagd~300036/Barsony-Istvan-Visszhang-Elbeszelesek-Elso-kiadas--Bp-1903-Franklin-Kiadoi-aranyozott~II1704207
1704207
15865
311
Books: Hunting
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Bársony István: Visszhang. Elbeszélések. Első kiadás!
Bp. 1903. Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben szennylap kijár.
: molnar_janos