Teleki József: Hunyadiak kora Magyarországon 1. kötet. Pest, 1852, Emich és Eisenfels. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval és gerinccel, de egyébként jó állapotban.