Magyar történelmi olvasókönyv. II. rész. Magyarország történelme a Mohácsi vésztől a tizennyolcadik század végig. Szerk.: Mika Sándor. Bp., 1907, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Korabeli átkötött félbőr-kötés, intézményi bélyegzővel, kissé foltos lapokkal.