Howard Carter-A.C. Mage: Tut-ankh-amen sírja. Fordította Dr. Balassa József. Bp., én., Franklin-Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói díszes aranyozott félvászon-kötésben, a könyv sarkai kopottak, egyébként jó állapotban.