Henri Pozzi: A háború visszatér. Fordította: Felkai Ferenc és Marjay Frigyes. Előszót írta Orbók Attila. Bp., 1935, Dr. Marjay Frigyes,( Arany János Nyomda-ny.), 243 p. Kiadóii egészvászon-kötésben, kopott hátsó borítóval.