Hanák Péter, Hanák Katalin: A magyar pamutipar története 1887-1962. Bp... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/311/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~300032/Hanak-Peter-Hanak-Katalin-A-magyar-pamutipar-tortenete-1887-1962-Bp-1964-PNYV-Magyar-Pam~II1616219
1616219
15532
311
Books: History
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Hanák Péter, Hanák Katalin: A magyar pamutipar története 1887-1962. Bp., 1964, PNYV, Magyar Pamutipar 1. sz. Gyáregysége. Kiadói egészvászon-kötésben.
: tánczos_gábor