2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
H.A.L. Fisher: Európa története I., III. kötetek. (I. Ókor és középkor. III. A liberális kísérlet.) Fordította: Balla Antal és Benedek Marcell. Budapest, é.n., Singer és Wolfner, 415+507 p. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, a II. kötet hiányzik.