Asztalos Miklós: II. Rákóczi Ferenc és kora. Bp., 1934, Dante, 492 p.+1 térkép. Kiadói aranyozott címeres egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kissé sérült, laza fűzéssel, szakadozott térképpel.