Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 237

Berkovits Ilona: A budapesti Egyetemi könyvtár Albucasis-Kódexe. Bp., 1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben.
15545.

Rufpreis:
1 000 HUF
15546.

Rufpreis:
3 000 HUF
15547.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
15548.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15549.

Rufpreis:
800 HUF
15550.

Rufpreis:
1 000 HUF
15551.

Rufpreis:
1 000 HUF
15552.

Rufpreis:
1 200 HUF
Rákosy Zoltán: A magyar nemzet története világtörténelmi fejezetekkel. Második rész a polg. fiúisk. IV. osztálya számára. Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött félvászon-kötés, kissé megviselt állapotban, kopottas borítóval, ceruzás, tollas bejegyzésekkel, firkával, egy javított lappal.
15553.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF