Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 237

Ivor Matanle: A második világháború. Az 50. évforduló emlkére, Bp., 1995. Etüd. Aranyozott egészvászon kötésben 28x36 cm
15437.

Rufpreis:
1 800 HUF
Köpeczi Béla (szerk.): Erdély története napjainkig I. kötet. A kezdetektől 1606-ig. Budapest, 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban, Jó állapotban.
15438.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. Marx Ignác: A katolikus egyház története. Fordította Bilkei Ferenc. Székesfehérvár, 1932, Debreczenyi István Könyvnyomdája. Kiadói kissé kopott, egészvászon kötésben
15439.

Rufpreis:
1 000 HUF
Tolnai A világháború története 1914-1918 V.VI.VII. kötetek. Diplomáciai okiratok, hivatalos jelentések, szemtanuk hiteles följegyzései és eredeti adatok nyomán. Több szász képpel, eredeti felvételekkel, és térképekkel. Budapest, é.n. [1928-1931], Tolnai Kiadói aranyozott egészvászon kötés jó állapotban
15440.

Rufpreis:
1 000 HUF
22
Gratz Gusztáv: A dualizmus kora. Magyarország története 1867-1918. 2. köt. Bp., 1934, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírborítóban, jó állapotú
15441.

Rufpreis:
1 800 HUF
Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból II-III. II. kötet: A villafrancai béke után. III. kötet: Remény és csapások kora. Budapest, 1881-1882. Athenaeum, Korabeli kissé szakadozott félvászon kötésben.
15442.

Rufpreis:
5 000 HUF
Tallós György: Fejezek a Magyar Általános Hitelbank történetéből. 1867-1948. Bp., 1991, MHB Rt. Papírkötésben.
15443.

Rufpreis:
1 000 HUF
Gyáni Gábor: Hétköznapi élet Horthy Miklós korában. Mindennapi történelem. Bp.,2006, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15444.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Valuch Tibor: Hétköznapi élet Kádár János korában. Mindennapi történelem. Bp.,2006, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15445.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Ormos Mária: Németország története a 20. században. Bp.,2008, Rubicon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15446.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Várépítészetünk. Szerk.: Gerő László. Bp., 1975, Műszaki. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban.
15447.

Rufpreis:
1 200 HUF
Moldova György: Kádár János 1-2. kötet. Bp., 2006, Urbis. Kiadói kartonált papírkötés.
15448.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF