15837.
311. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Dr. Wellmann Oszkár: Szarvasmarhatenyésztés. Magyarország állattenyésztése I. kötet. Szerk.: Dr. Konkoly Thege Sándor. Bp., 1926. "Pátria". Fekete-fehér fotókkal, korabeli reklámokkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, magyar, német és francia nyelven.