Buzás Gergely: Gótika és a kora reneszánsz. Magyar Építészet 2. Bp.,(2... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/311/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~300034/Buzas-Gergely-Gotika-es-a-kora-reneszansz-Magyar-Epiteszet-2-Bp-2001-Kossuth-Kiadoi-~II1694279
1694279
15614
311
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Buzás Gergely: Gótika és a kora reneszánsz. Magyar Építészet 2. Bp.,(2001), Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói zsugorfóliában. Újszerű állapotban.
: tánczos_gábor