16532.
311. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Vázsonyi Vilmos beszédei és Ãrásai II. kötet: A beszédeket, Ãrásokat összegyűjtötte és korrajzi bevezetésekkel, kÃsérÅ‘ jegyzetekkel ellátva, sajtó alá rendezte: Dr. CsergÅ‘ Hugó és Balassa József. Bp., 1927, Országos Vázsonyi-Emlékbizottság. Kiadói kissé kopottas aranyozott félbÅ‘r kötés. Jó állapotban.