16525.
311. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 600 HUF
Új lexikon I-VI. kötet. Szerk.: Dormándi László, Juhász Vilmos. A tudás és a gyakorlati élet egyetemes enciklopédiája 6 kötetben. Teljes! Budapest, 1936, Dante-Pantheon Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopottas gerinccel, de alapvetően jó állapotban.