Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buda... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/311/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~300044/Szekely-nepballadak-Osszeallitotta-es-magyarazta-Ortutay-Gyula-Buday-Gyorgy-fametszeteiv~II1690119
1690119
16270
311
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György fametszeteivel. Bp., 1948, Egyetemi Nyomda. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, kissé kopottas gerinccel és borítóval.
: tánczos_gábor