16550.
311. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Salamon Béla: Hej szÃnművész!... Bp., 1939, SzerzÅ‘i kiadás. ElsÅ‘ kiadás! Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, megviselt állapotban. kissé kopottas, kissé foltos borÃtóval, kissé sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel a 32-33. oldalaknál. A szerzÅ‘ által dedikált!