16430.
311. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Mikszáth Kálmán: Magyarország lovagvárai. Magyar Jövő Könyvtára 18. Bp., é.n., Magyar Jövő Ifj. Irodalmi Rt., Stephaneum-ny. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos, borítóval, foltos lapokkal.