Mérey Juhász Margit: Meótiszi ének. Történeti regény a VI. századból. Csikós Tóth András rajzaival. Könyvbarátok Kis Könyve. Bp.,é.n.,Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 296 p. Kiadói egészvászon-kötés.