Mécs László összes versei 1920-1940. Sajátkezű verses dedikációval! Bp., 1941, Athenaeum. Hímzett egészvászon-kötésben, néhány lap restaurált, hátsó tartalomjegyzék hiányzik és tollal írt lappal pótolt.