16175.
311. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
16
Magyar hun mondák Helbing Ferenc képeivel. Bp.,én., Rigler József Ede Papírneműgyár R.-T. kiadása és Offszetnyomása, 16 sztl. lev. Első kiadás. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált haránt alakú félvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső kötéstáblánál a fűzés kissé laza.