16170.
311. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
12 000 HUF
10
Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály húsz képével, rézfénymetszetben. Bp., 1888, Athenaeum. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.