Kosztolányi Dezső: Felebarátaim. Sajtó alá rendezte és bevezetőt írta Illyés Gyula. Kosztolányi Dezső hátrahagyott művei IX. kötet. Bp.,(1943), Nyugat. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott gerinccel, a gerincen kis sérüléssel.