Kolb Jenő: Régi játékkártyák. Magyar és külföldi kártyafestés XV.-XIX. század. 80 Színes hasonmással. Bp., 1984, ÁKV. Kiadói egészvászon-kötésben. 1939-es kiadás reprint változata.