Kerek egy esztendő 1953. Szerk.: Enczi Endre. Bp.,1953,Ifjúsági. Kiadó... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/311/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~300044/Kerek-egy-esztendo-1953-Szerk-Enczi-Endre-Bp-1953-Ifjusagi-Kiadoi-illusztralt-felvaszon~II1616198
1616198
16624
311
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Kerek egy esztendő 1953. Szerk.: Enczi Endre. Bp.,1953,Ifjúsági. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
: tánczos_gábor