Jókai Mór: Költemények II. rész. Nemzeti DÃszkiadás. XCIX. kötet. Bp.,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/311/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~300044/Jokai-Mor-Koltemenyek-II-resz-Nemzeti-Diszkiadas-XCIX-kotet-Bp-1898-Revai-Kiadoi-~II1684458
1684458
16173
311
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Jókai Mór: Költemények II. rész. Nemzeti DÃszkiadás. XCIX. kötet. Bp.,1898, Révai. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel. Szép állapotban.
: tánczos_gábor