Dr. Balassa József: A magyar nyelv szótára 1-2. Budapest, 1940, Grill... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/311/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~300044/Dr-Balassa-Jozsef-A-magyar-nyelv-szotara-1-2-Budapest-1940-Grill-Karoly-Kiadoi-egeszvas~II1449202
1449202
16560
311
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: Dr. Balassa József: A magyar nyelv szótára 1-2. Budapest, 1940, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinccel.
: moldován_péter