Dóczi Lajos: Csók. vígjáték négy felvonásban. Dóczi Lajos munkái I. kötet. Bp., Wodianer és Fiai. Aranyozott festett egészvászon kötés (Franklin), aranyozott lapszélek, szép állapotban.