Arany János kisebb költeményei. Bp., 1900, Ráth Mór, IV+415 p. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon-kötés, a borítója kopottas, az előzéklap és a II. oldal között a lapok részben kijárnak a címoldal hiányos.