16553.
311. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
A Budapesti Ujságírók Egyesülete Almanachja. Bp., 1905, Korvin Testvérek - ny. Kiadói, festett díszesen aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben, dízses szennylapokkal, szecesziós lapszéli dízsekkel, Vaszary János, Poll Hugó, Thorma János, Bihari Sándor, Szikszay Ferenc, Fényes Adolf, Tolnay Ákos és mások egészoldalas képeivel illusztrálva, széteső állapotban de kompletten