Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 566

Papp Viktor: Beethoven és a magyarok. Bp., 1927, szerzői. Vászonkötésben, jó állapotban.
16369.

Rufpreis:
2 000 HUF
Bertalan Tivadar két könyve:  A mindenség púpja. (Hármaskönyv, a szerző képeivel.) Szatirikon könyvek 1.  Hangok a papírgalacsinból. (A szellemtések anyagával.) A szerző rajzaival. Bp.,1997-2005, Alterra-Agroinform. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző, Bertalan Tivadar (1930-) dedikációival.
16370.

Bertalan Tivadar két könyve: A mindenség púpja. (Hármaskönyv, a szerző képeivel.) Szatirikon könyvek 1. Hangok a papírgalacsinból. (A "szellemtések" anyagával.) A szerző rajzaival. Bp.,1997-2005, Alterra-Agroinform. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző, Bertalan Tivadar (1930-) dedikációival.

Rufpreis:
1 600 HUF
Szüllő Géza: A T. Ház humora. Kivonat a parlamenti naplókból. Előszókkal ellátta -- Bp., 1943. (Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Kft.-ny.) Kiadói papírkötésben, viseltes állapotban, az elülső borító hiányzik, a a hátsó borító szakadt, a gerince szakadozott és kissé hiányos.
16371.

Rufpreis:
1 200 HUF
Orbán Dezső: Gutenberg. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kartonált kötésben, jó állapotban.
16372.

Rufpreis:
1 600 HUF
Kolb Jenő: Régi játékkártyák. Magyar és külföldi kártyafestés XV.-XIX. század. 80 Színes hasonmással. Bp., 1984, ÁKV. Kiadói egészvászon-kötésben. 1939-es kiadás reprint változata.
16373.

Rufpreis:
800 HUF
A sötétség trónállói. Antiklerikális karikatúrák. Szövegét írta Koroda Miklós. Válogatta Győry Miklós. Bp., 1953, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
16374.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
16375.

Rufpreis:
800 HUF
Raffy Ádám: A bölcsek köve. Paracelsus regényes élete. Nagyvárad, Erdélyi Egyetemes Könyvtár. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
16376.

Rufpreis:
1 000 HUF
Ezer jó tanács. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
16377.

Rufpreis:
1 000 HUF
Jókai Mór: Kakas Márton Tolltaraja. Összekötve kiválogatott versei, levelei és apróbb elbeszéléseiből. II. kötet. Pest, 1860, Heckenast Gusztáv. Átkötött félvászon-kötés, viseltes borítóval, foltos lapokkal, volt könyvtári példány. Első kiadás.
16378.

Rufpreis:
1 000 HUF
16379.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vadász Bence: Nagyon állat. M. Miltényi Miklós illusztrációval. Bp., 2011, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
16380.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF