Wallendorf női akt kis gyerekkel, kézzel festett, sérült (letört kis u... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/311/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~300007/Wallendorf-noi-akt-kis-gyerekkel-kezzel-festett-serult-letort-kis-ujjal-jelzett-m22-cm~II1701167
1701167
11278
311
11000
Rufpreis:
11 000 HUF 29,73 EUR , 32,35 USD
Beschreibung: Wallendorf női akt kis gyerekkel, kézzel festett, sérült (letört kis ujjal), jelzett, m:22 cm
: vörös_iván