11300. 311. Gelaufene Fernauktion Porzellan
5 000 HUF
0 HUF
Porcelán kínáló készlet, 3 db, egyik kanállal, matricás, jelzés nélkül, kopott aranyozással, m: 26, 20, 13 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván