Zorkóczy jelzéssel: Takaros házak. Olaj, vászon, keretben, 40×50 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/311/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500089/Zorkoczy-jelzessel-Takaros-hazak-Olaj-vaszon-keretben-40C39750-cm~II1604656
1604656
10411
311
Rufpreis:
16 000 HUF 43,24 EUR , 47,06 USD
Beschreibung: Zorkóczy jelzéssel: Takaros házak. Olaj, vászon, keretben, 40×50 cm
: vörös_iván