Somogyi István (1897-1971): Dombos táj. Olaj, vászon (sérült), jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/311/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500089/Somogyi-Istvan-1897-1971-Dombos-taj-Olaj-vaszon-serult-jelzett-50C39760-cm~II1629268
1629268
10323
311
26000
Rufpreis:
26 000 HUF 70,27 EUR , 76,47 USD
Beschreibung: Somogyi István (1897-1971): Dombos táj. Olaj, vászon (sérült), jelzett, 50×60 cm
: vörös_iván