10308. 311. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
Scultéty Éva (1917-2001): Őszi virágok, színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 32×23,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván