Schey Ferenc (1925-1997): Akt. Lavírozott tus, papír, jelzett, üvegeze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/311/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500089/Schey-Ferenc-1925-1997-Akt-Lavirozott-tus-papir-jelzett-uvegezett-fa-keretben-34x26-5-cm~II1703246
1703246
10304
311
11000
Rufpreis:
11 000 HUF 29,73 EUR , 32,35 USD
Beschreibung: Schey Ferenc (1925-1997): Akt. Lavírozott tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 34x26,5 cm
: vörös_iván