Frank jelzéssel: Utca részlet. Akvarell-szén, papír, üvegezett keretbe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/311/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500089/Frank-jelzessel-Utca-reszlet-Akvarell-szen-papir-uvegezett-keretben-20C39729-cm~II1694592
1694592
10109
311
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Frank jelzéssel: Utca részlet. Akvarell-szén, papír, üvegezett keretben, 20×29 cm
: ttg