1922 Schima András (Bandi) (1882-1959): Győri küzdelem. A szociáldemok... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/311/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500089/1922-Schima-Andras-Bandi-1882-1959-Gyori-kuzdelem-A-szocialdemokratak-szereplese-a-vala~II1682553
1682553
10306
311
Beschreibung: 1922 Schima András (Bandi) (1882-1959): GyÅ‘ri küzdelem. A szociáldemokraták szereplése a választásokon. Politikai karikatúra. Akvarell, vegyes technika, papÃr, jelzett. Hátoldalán kapcsolódó újságcikkekkel. 29x38 cm / 1922 Political graphic. Victory of the Social Democrats. Watercolor. 29x38 cm
: pintér_henrietta
Katalognummer: