cca 1975-1980 Budapest, Vámos László (1912-1983): Budai látkép Ikarusz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/311/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Foto~300019/cca-1975-1980-Budapest-Vamos-Laszlo-1912-1983-Budai-latkep-Ikarusz-busszal-pecsettel-jelz~II1703202
1703202
12940
311
Photo
Beschreibung: cca 1975-1980 Budapest, Vámos László (1912-1983): Budai látkép Ikarusz busszal, pecséttel jelzett fotó, 23,5x15 cm
: zombory_gábor